Tyhle celebrity propůjčili tvář a jméno společnosti, která dělá z lidí a některých lékařů hlupáky! 
archiv pojišťovny

Tyhle celebrity se zaprodaly pojišťovně, která si dělá co chce!

07. ledna 2016 04:02 / Celebrity
Herec Pavel Kříž, zpěvačka Marta Jandová, dietolog Petr Havlíček nebo hudebník a moderátor Petr Šiška se zřejmě za hodně velké peníze zaprodali instituci, která si v Česku dělá co che a ještě ke všemu dělá z lidí a některých lékařů hlupáky. Přišel na to Nejvyšší kontrolní úřad.

Ten zjistil, že Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra vyplácí za stejný výkon různým zařízením různě vysoké částky. Je to sice podle zákona nemravné, ale bohužel to je možné a nepostihnutelné. Takže si instituce, která pojišťuje policisty i vládní činitele a podobně dělá co chce.

A naše milé celebrity, které jsou její tváří za jistě statisícové, ne-li vyšší částky, jsou tak vlastně součástí něčeho, co není košér, fér a tak trochu nemravné. Vědí o tom Kříž, Jandová, Havlíček, Šiška, že se vedení pojišťovny nechová správně a dělá z lidí hlupáky?

NKÚ jasně uvedl, že pojišťovna si vlastně platí co chce a komu chce a je jí to vlastně jedno. Takže nic nového pod sluncem v Česku. Jen je otázkou, zda to celebritám, které ji propůjčili jméno a tvář, neublíží.  
Ema Maxová | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vyhublá módní ikona Victoria Beckham šokovala

Zprávy

Vrcholný politik? To ani náhodou! Takhle se chová

Krimi zprávy

Hrůza! Šestiletý hoch se v parku poranil o jehlu po