Ivana Gottová nenechává nic náhodě! 
archiv TV Prima

Gottová po vzoru manžela! Její jméno je teď nad zlato!

09. ledna 2016 04:54 / Celebrity
Manželka Zlatého slavíka Ivana Gottová jde po vzoru manžela, který nyní bojuje s rakovinou v jeho šlépějích. Zpívat už zkusila, což o to, ale nyní si řekla, že její jméno je nad zlato, a tak si ho nechala zaregistrovat. Pokud se ptáte na co, tak na téměř cokoli!

Od parfémů, přes esoterické potřeby, dokonce čepice, sošky, bary, bufety, nápoje, agentury, hudební nosiče, kosmetické přípravy a podobně.

Gottová si u Úřadu průmyslového vlastnictví podala přihlášku pro vytvoření ochranné známky na své jméno na čtyři stovky různých produktů!

Ne snad, že by Ivanka chtěla v tom všem podnikat, naopak se chrání, aby někdo nepodnikal s ní, tedy s jejím jménem. Řada osobností se tímto chrání před zneužitím ze strany vynalézavců pro posílení právní ochrany jména. I když když jméno každého člověka chráněno na základě občanského zákoníku.

Gottová má výhodu, že je Gottová, takových jmen moc není. Pokud by byla jen Ivana Macháčková, jako za svobodna, měla by asi smůlu. Takových Ivan Macháčkových může být mnoho a dokazujte pak, že zrovna konkrétního člověka chtěl někdo zneužít.

Její manžel Karel Gott své jméno už zaregistrované má více než rok. Jeho žena ho ale trumfla co se týče počtu chráněných produktů. Co kdyby si někdo chtěl vyrobit třeba parfém "Ivana Gottová", nebo sošku a prodávat ji na Svaté Hoře a prodávat věřícím, aby se k ní modlili, nebo kupříkladu oplatky nebo bar u Ivany Gottové.  
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mariah Carey a průšvih s HIV!

Zprávy

Politik se jasně a veřejně vyslovil pro tak tvrdá

Krimi zprávy

Rodinný výlet dopadl tragicky! Klučina vjel na kole