Tenhle zpěvák používá jiné jméno! 
archiv

Odhalení: Tenhle český zpěvák lhal fanouškům! Používá falešné jméno!

11. ledna 2016 08:25 / Celebrity
Není jméno jako jméno. Řada českých celebrit používá v soukromí to své a před diváky a na veřejnosti pseudonym. Od Lucie Bílé, přes Michala Davida, Yvetty Simonové, až po Martina Maxu. To ale už dávno všichni vědí. Co ale fanoušci netuší, kdo je ve skutečnosti charismatický David Deyl?

Zatímco Hana Zaňáková, Vladimír Štancl, Ivan Varga,Yvetta Roubalová-Spurná (Simonová) a další to netutlají, Deyl si tohle tajemství nechal pro sebe a pár lidí a také se ho snažil ututlat. Teď je to ale venku.

"Jmenuje se Ladislav Koupil a původně je učitelem z Ústí nad Labem. Mě třeba učil angličtinu a hudební výchovu," prozradila slečna, která Davida Deyla před lety zažila ve školní třídě.

Dnes 32letý David Deyl je hodně hraný v rádiích, vydává jedno CD za druhým, točí s velkými orchestry. Má svůj fanklub. Účinkování v muzikálu mu nevyšlo, utekl z něj, protože by na něj neměl čas a zřejmě ani sílu. Rozhodl se, že půjde sólovou cestou.

Nyní "Ladislav Koupil", jak se skutečně jmenuje, dělá to co chce, co umí a co má rád. Vydal úspěšnou desku "V ozvěnách", zpívá na akcích, plesech a chystá další hudební pecky. V jednom z největších českých rádií je jedním z nejhranějších sólo interpretů. Se svým životem je prý spokojený. A určitě i díky jménu, kdy iniciály jsou DD a ne LK  
📷
3 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Šílenec! Z okna bytu střílel po lidech a jednoho