Lucie Štěflová, tedy "sexy Izabel" v seriálu Vyprávěj, s tehdy dlouhovlasým Davidem Gránským 
archiv ČT

SKANDÁL! Hvězda seriálu Vyprávěj souložila za peníze!

13. ledna 2016 04:01 / Celebrity
Taková maličká, zrzavá, roztomilá holčička a nakonec se z ní stala obyčejná šlapka! Aspoň to teď zní českým šoubyznysem. Jedna z hvězd unikátního seriálu Vyprávěj a dříve jako dítě seriálu Místo nahoře, totiž souložila za peníze. Lucie Šteflová (20) se totiž podle Blesku živila prostitucí.

Simona Stašová, Miroslav Táborský, Jiří Dvořák , David Gránský, Roman Vojtek a další se teď asi hodně diví, kdo že to s nimi stál před kamerou. Zkrátka dívka, slušně řečeno, která chodila za třináct stovek na hodinu a dělala s pány různé věci.

"Ahoj, jsem Izabel, 18 let, 168/50/3, bývalá modelka a práci v erotice zkouším poprvé,“ psala na erotickém webu s nahými fotografiemi," Lucie. „Mám krásný obličej, voňavá, přírodní prsa číslo 3 a dokonalý vzhled," láká muže s erotickými touhami herečka.

"H....o herečka, k...a je to. Jak říká starý přísloví. Prostě neměla asi práci, tak šlapala. Co na tom. Víte, co hereček, různých "celebrit" š...o za peníze. Akorát se to neví," komentoval pro VIPstory.cz zjištění jeden ze starších herců, který prý pamatuje některé "elitní" herečky, které chodily údajně i s bývalými komunistickými pohlaváry za peníze, nadstandardní výhody a podobně.

Lucie, alias Izabel své erotické služby nabízela v pražské Michli v jednom privátním bytě. Kolik klientů přišlo, není jasné, ale zřejmě si vydělala minimálně na slušné živobytí.

Rodina ani její partner o její "pracovní náplni" nemají ponětí. Nicméně řada umělců, kteří s dívkou natáčeli, ať už nedávno, či v dobách, kdy byla jako holčička, je hodně překvapených.

"Ať si každý dělá co chce. Nemáme právo někoho soudit. Je to její věc. Na placu byla vždy fajn," komentoval člen produkce seriálu Vyprávěj zjištění.  
📷
3 fotografie
Ema Maxová | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dělá tahle česká zpěvačka něco jiného, než jen

Zprávy

Na hotovost pomalu zapomeňte! Aneb jak platit moderně

Krimi zprávy

Děs! Od pily odletěl špalek a zabil ženu!