Na zpěvačku toho bylo moc a tak skončila se zdravotními problémy na lůžku! 
archiv V. Špinarové

Známá česká zpěvačka zkolabovala! Musela odříct koncerty!

16. ledna 2016 04:54 / Celebrity
Únava, stres, chronická nemoc a chřipkové období, to vše se spojilo dohromady a tak známá česká zpěvačka skončila v nemocnici a pak doma v posteli. Do toho musela Věra Špinarová odříct na leden všechny závazky, které měla.

To, co 64letá Špinarová absolvovala na podzim a rok před tím taky, si musela zákonitě vybrat svou daň. Sice s kolegyní Petrou Janů měly obrovsky úspěšné dva ročníky turné, ale nyní jen leží, odpočívá, pije čaj, jí vitamíny a sleduje televizi.

"Zkrátka se ozvala klasická chřipka, která s tím vším dohromady způsobila, že máma ulehla," prozradil manažer a syn Špinarové Adam Pavlík, který se o zpěvačku skvěle stará.

Věru navíc trápí chronické astma, proto už před čtyřmi lety musela zrušit několik vystoupení. Trápily jí vážné dýchací potíže. Ke všemu si Špinarová nedělá dvakrát hlavu se životosprávou, trpí poměrně silnou nadváhou, takže o to hůř.

Zato její kolegyně Petra Janů je skoro stejně stará a je jako rybička. Vrátila se z dvoutýdenní dovolené u moře a chystá se na plesovou sezónu a další koncerty.  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Muž neunesl kopačky a manželku zastřelil před