Odešla legenda české kriminalistiky, přítel celebrit Miloslav Dočekal 
archiv

Zemřel miláček českých celebrit! Rakovina slinivky!

18. ledna 2016 03:01 / Celebrity
Emeritní policejní rada Miloslav Dočekal zemřel. Bylo mu 74 let. Odešel po neúspěšném boji s rakovinou slinivky. Slavný kriminalista byl miláčkem desítek českých celebrit, na jejichž akce, oslavy, premiéry rád a často chodil. Svých chystaných 75. narozenin se už bohužel nedožil.

Jiřina Bohdalová, Jiří Krampol, Karel Vágner, Jiří Bartoška a další se s Dočekalem léta přátelili. Pláče i herec Sagvan Tofi, jehož byl Dočekal, který u policie strávil 37 let, nevlastním otcem. Měli spolu krásný vztah.

"V sobotu se manželův stav prudce zhoršil, tak jsem zavolal záchranku a v neděli ve čtyři ráno v nemocnici zemřel. V únoru by se dožil pětasedmdesáti. Jeho kolegové z kriminálky a přátelé pro něj chystali velkou oslavu. Bohužel se jí už nedočkal," uvedla manželka Ivana Dočekalová.

Dočekalova smrt znamená pro řadu herců, zpěváků, moderátorů velkou ztrátu. Pro mnohé byl blízkým kamarádem i rádcem. Radim i režisérům jako odborný konzultant při natáčení dokumentů, filmů, seriálů. Také mezi kriminálníky patřil k oblíbeným a prý spravedlivým.

Není to však jediná smrt významné osobnosti. V neděli ráno zemřel v Bratislavě i legendární sportovní komentátor Karol Polák. Bylo mu 81 let. Zemřel rovněž po těžké nemoci.  
ker | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton od krve! Co se jí to stalo?

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Krimi zprávy

Brutalita na ulici! Dva prasáci znásilnili ženu a