Odešla legenda české kriminalistiky, přítel celebrit Miloslav Dočekal 
archiv

Zemřel miláček českých celebrit! Rakovina slinivky!

18. ledna 2016 03:01 / Celebrity
Emeritní policejní rada Miloslav Dočekal zemřel. Bylo mu 74 let. Odešel po neúspěšném boji s rakovinou slinivky. Slavný kriminalista byl miláčkem desítek českých celebrit, na jejichž akce, oslavy, premiéry rád a často chodil. Svých chystaných 75. narozenin se už bohužel nedožil.

Jiřina Bohdalová, Jiří Krampol, Karel Vágner, Jiří Bartoška a další se s Dočekalem léta přátelili. Pláče i herec Sagvan Tofi, jehož byl Dočekal, který u policie strávil 37 let, nevlastním otcem. Měli spolu krásný vztah.

"V sobotu se manželův stav prudce zhoršil, tak jsem zavolal záchranku a v neděli ve čtyři ráno v nemocnici zemřel. V únoru by se dožil pětasedmdesáti. Jeho kolegové z kriminálky a přátelé pro něj chystali velkou oslavu. Bohužel se jí už nedočkal," uvedla manželka Ivana Dočekalová.

Dočekalova smrt znamená pro řadu herců, zpěváků, moderátorů velkou ztrátu. Pro mnohé byl blízkým kamarádem i rádcem. Radim i režisérům jako odborný konzultant při natáčení dokumentů, filmů, seriálů. Také mezi kriminálníky patřil k oblíbeným a prý spravedlivým.

Není to však jediná smrt významné osobnosti. V neděli ráno zemřel v Bratislavě i legendární sportovní komentátor Karol Polák. Bylo mu 81 let. Zemřel rovněž po těžké nemoci.  
ker | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Donna z Beverly Hills je téměř k nepoznání. Je z

Zprávy

Těšíte se na dovolenou? Máme pro vás hodně

Krimi zprávy

Pořídil si falešné doklady a půjčoval si prachy