Ivana Gottová dnes slaví! Už jí není dvacet let, ani dvacet pět, dokonce ani třicet ne! 
Profimedia

Manželka Slavíka Gotta a zdravotní sestra Ivanka dnes slaví! Co chystá?

20. ledna 2016 16:12 / Celebrity
Původně zdravotní sestra, později divadelní produkční, také herečka, „zpěvačka“, manažerka, ale hlavně manželka našeho nejslavnějšího zpěváka Karla Gotta - Ivana Gottová, původně Macháčková, dnes slaví 40. narozeniny. Ještě v loni asi netušila, s čím vším se bude muset prát a hlavně, že její manžel těžce onemocní.

Ivana původně chystala oslavu jubilea na horách, ale zdá se, že to nebude až tak slavné. Nyní musí zvážit, zda Karla, který trpí rakovinou mízních uzlin, na hory potáhne nebo ne. Zpěvák je po čtvrté chemoterapii a doma odpočívá.

Nejlepší kamarádka zpěvačky Ilony Csákové chystá prý doma skromnější oslavu. Zda si vyrazí někam s Ilonou a kamarádkami, nebo pařbu nechají na dobu, až na to bude nálada a příležitost, až její muž skončí s léčbou, není jasné.

Ivana se vzdala své kariéry, kterou si vysnila. Odešla z televize, z divadla, z veřejného života a to s tím, že se chce věnovat dětem a manželovi. Tušila snad loni na jaře, co ji čeká, nebo si jen chtěla od toho všeho odpočinout?

To je otázka. Pravdu asi neřekne. Život s ní je asi trochu složitější, shodují se Gottovi přátelé. Například ona údajně může za to, že skončili zpěvákovi dlouholetí spolupracovníci, tajemník doktor Adam a manažerka inženýrka Herzerů.

Pro Gottovou je nyní největší přání k narozeninám, aby se její manžel a otec jejich dvou dcer co nejdříve a zcela uzdravil.  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Muž neunesl kopačky a manželku zastřelil před