Lucie Bílá zkrátka ví, co udělat, aby to mělo efekt! 
archiv L. Bílé

Bílá našla nový způsob, jak vydělat peníze!

22. ledna 2016 04:01 / Celebrity
Lucie Bílá je žena činu a velká obchodnice. I když se to nezdá a říká se o ní, že je ráda, že pošle smsku, maximálne mmsku a napíše email, když jí někdo zapne počítač, obchodního ducha jí tedy Pánbůh nadělil. Teď přišla na nový systém, jak vydělat peníze. Ovšem ne pro sebe, ale pro druhé, protože chce pomáhat tam, kde je to třeba.

Před dvěma třemi lety to byla háčkovaná srdíčka, které háčkovala a prodávala na svých mega i menších koncertech a pomohla tak mnoha lidem, teď jsou to růžence. Malé i velké, barevné, zkrátka takové, jaké ji napadnou.

„Hrozně mě to baví a uklidňuji se tím,“ říká Lucie Bílá, která chce prodejem růženců podpořit jak kostel svého kamaráda faráře ve slovenských Podunajských Biskupicích, tak i další kostely.

„Mám na to i speciální boxy na korálky a kamínky, aby se to nemíchalo,“ svěřila se Slavice a autorka mnoha krásných růženců.

Už v dubnu oslaví své 50. narozeniny velkým koncertem v Bratislavě. V listopadu ji pak čeká mega koncert Fifty Fifty také v pražské O2 aréně.  
📷
3 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Když zpěvačka koncertuje vlastně nahá! Tohle

Zprávy

Migranti jsou drzejší než opice! Dobrodince

Krimi zprávy

Neskutečný smolař! Mladík už podruhé v krátké