Elton John chce zvolnit a zásadně omezit koncertování! 
www.thesun.co.uk

Známý světové zpěvák možná končí s kariérou

23. ledna 2016 03:01 / Celebrity
Jen zastínací manévr, těžká nemoc nebo prostě životní rozhodnutí? Slavný zpěvák Elton John oznámil, že výrazně omezí svou uměleckou činnost. Hodlá pořádat méně svých koncertů a chce se věnovat rodině. Otázkou ale je, zda tomu tak opravdu je.

Může jít buď o promyšlené promo, nebo naopak o podtext toho, že John není zcela zdravotně v pořádku. Spekulovalo se o mnoha věcech, ale oficiální prohlášení je zatím takové, že chce být více doma.

Zpěvák chce více pečovat o své dva chlapečky, které porodila náhradní matka a vychovává je se svým kanadským partnerem Davidem Furnishem. Zpěvák na rozhlasové stanici BBC řekl, že není rád, když je od rodiny vzdálen moc dlouho.

"Vše se teď organizuje v souladu se školním rozvrhem," vysvětlil s tím, že starší Zachary, kterému je pět let, začal v září chodit do první třídy. Nebude ho tak moci doprovázet jako doposud na koncerty. Mladšímu Elijahovi jsou tři roky.

"Rádi cestují, jsou na to zvyklí od doby, co byli ještě menší, ale kvůli škole je to teď mnohem obtížnější," řekl osmašedesátiletý zpěvák.

"Na pět týdnů pojedu do Japonska, do Austrálie a na další místa, a to bude velmi těžké. Nikdy jsem od nich nebyl tak dlouho pryč a také už nikdy nebudu," dodal. "Když máte děti, tak ony se stávají tím nejdůležitějším na světě a všechno se točí kolem nich," poznamenal.

Elton John vstoupil s Furnishem před více než deseti lety do registrovaného partnerství. Loni se dvojice po změně britských zákonů sezdala.  
📷
1 fotografie
ker | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Šílenec! Z okna bytu střílel po lidech a jednoho