Igor Bareš je stále v šoku! 
archiv Nova

Sebevražda v divadle! Tenhle herec to viděl!

03. února 2016 04:54 / Celebrity
Chvíle hrůzy prožil herec Igor Bareš a desítky diváků přímo v brněnském Národním divadle. Sebevraždu skokem z výšky zde chtěl spáchat jeden z techniků. Nakonec s těžkým zraněním skončil v nemocnici. Proč si muž vybral zrovna tuto chvíli, není jasné. Zřejmě chtěl ještě šokovat.

Bareš se pořádně z události, která se stala o víkendu, nemůže vzpamatovat. „Tohle jsem nezažil. To bylo šílené,“ nechal se herec slyšet.

Paradoxem je, že se hrálo představení s názvem Je třeba zabít Sekala, které existuje dokonce jako film. A ke smrti na jevišti bylo opravdu velmi blízko.

Bareš měl jít zrovna na scénu, když technik skočil směrem do hlediště z technické části jeviště. „Ten člověk nezemřel, ale ležel tam, sténal. Byl dost polámaný. Okamžitě zavolal někdo záchranku. Představení jsme už nedohráli,“ uvedl herec k dramatické události, kterou by si snad nevymyslel ani ten nejhorší scénárista.

Nešťastník bojuje v nemocnici na ARO o život. Pokud ho lékaři zachrání, hrozí mu trestní stíhání za obecné ohrožení. Ohrozil totiž lidi v divadle. Podle všeho byly za pokusem o sebevraždu osobní problémy.  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Alanis Morissette se ve 42 letech nafotila nahá. Pod

Zprávy

Angela Merkelová se dočkala! Chystá se

Krimi zprávy

Berounka vydala mrtvého vodáka! Jeho tělo unášela