Lukáš Langmajer si rozumí i s mikrofonem, i studenty a čas od času odmoderuje i nějaký ten maturák! 
facebook

Hrál v Bobulích, Babovřeskách, Vinařích, teď s Klusem na Nově a takhle řádí na plesech!

04. února 2016 04:01 / Celebrity
Mladší brácha slavnějšího Jiřího Langmajera, herec Lukáš Langmajer, zažívá konečně své pořádné období. Konečně se dočkal zásadnějších rolí. Od neděle se bude pravidelně objevovat v novém seriálu na Nově, Na vodě, kde hraje hlavní roli spolu s Tomášem Klusem. Kromě herectví se ale Lukáš Langmajer věnuje také moderování. A jak mu to asi jde?

"Byl super, bombovej. Nemít ho tam na plese, asi by to bylo dost o ničem. Prostě byl skvělej a vtipnej," svěřila se VIPstory.cz jedna z maturantek z Vodňan, kde Lukáš Lagmajer moderoval právě maturitní ples. A protože nežije v Praze, ale na Dobříši, měl to do jihočeských Vodňan o něco blíže.

"Bylo to moc fajn. Moc prima studenti a i já jsem se bavil. A pokud se bavili oni, tak to mě těší," svěřil se Langmajer, který kromě toho moderuje i různé akce, hraje v divadle, v muzikálu a také závodí. Jezdí rallye.

"Už se zase těším, až vyrazím na trať. Teď jsem skoro všechen čas věnoval natáčení, za což jsem rád. A rád jsem taky, když svůj čas můžu věnovat mé milované ženě a synovi," podotkl Lukáš, potažmo páter Šoustal z Troškových Babovřesk nebo Machr ze seriálu Vinaři.

Moderovacím zakázkám se nevyhýbá, už proto, že je herec a tohle umění může uplatnit, ale z časových důvodů nebere některé akce, protože by nebyl čerstvý na natáčení nebo divadelní představení. Mimo jiné hraje i v plzeňském Plutu a taky jezdí zájezdová představení.  
📷
3 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Černý pasažér chtěl uniknout revizorovi. Bodal ho