Vždy milé a usměvavé Simoně Stašové teď do smíchu zrovna moc není! 
archiv S. Stašové

Chudák Stašová! Osud si s ní krutě zahrává! A k tomu přijde o pořádný balík!

03. února 2016 11:10 / Celebrity
Herečka Simona Stašová (61) má ale pech! Osud si s ní krutě zahrává. Nejenom, že už druhým rokem nemohla jet na prestižní akci Ples jako Brno, na který se velmi těšila, a kde měla být hlavní hvězdou, protože ji opakovaně skolila viróza. Když si ale myslela, že je vše v pořádku, přišla další rána.

Stašová před pár dny už jen dobírala antibiotika. Jenže se vrátily vysoké horečky, kašel, stav slabosti. Herečka musí znovu odříkat všechna představení, alce a závazky. "Ležím, všechno ruším, omlouvám se," vzkázala všem Simona, která patří k držákům a dokud jen trochu může, hraje a ještě umí být milá na lidi.

"Simoně je asi fakt hodně mizerně, protože ona fakt dokud jenom trošičku může, hraje. I na premiéru Lídy Baárové přišla přesto, že jí nebylo úplně dobře. No asi si to teď chudák vybrala najednou," řekla jedna z jejích kolegyň.

Takže Stašová, která přijde i o slušný balík peněz za zrušená představení, což ale pro ní osobně je až na druhém nebo třetím místě, má teď nařízený klid na lůžku nejméně na další týden a doufá, že se z toho dostane. "Strašně mě mrzí, že jsem nemohla do Brna na Ples. Je to moje srdeční záležitost, tak jsem se těšila. Ale i vloni jsem přesně před ním onemocněla, to už není normální," byla smutná herečka, která se snaží, aby zase brzo byla fit.  
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Z téhle krásky si sednete na zadek! Ruská modelka je

Zprávy

S islamistou zatočili, že se nestačil divit! Tohle

Krimi zprávy

Zápach mrtvého masa dusil obyvatele města!