Leoš Mareš vymýšlí, co ještě udělat, aby to stálo za to... 
archiv

Co chce Mareš provést své "Kobližce"?

06. února 2016 04:01 / Celebrity
Moderátor Leoš Mareš má už zase rouby! Jen co se dostal psychicky ze ztráty otce, kterého pochoval po Vánocích, už je zase ve svém živlu. A zdá se, že jeho vztah s Moniku Koblížkovou jen kvete. Rozkvetl i sám moderátor, který se chová jako puberťák a hodně zamilovaný.

Před pár týdny se Leoš s Monikou vrátili z Thajska, kde byli na dovolené. Už teď plánují další cestovatelské aktivity. Letos chtějí víc cestovat a poznávat.

"Plánujeme, nebo plánuji, ale neprozradím. Je to přece tajemství. Pořád jsem ještě nezrealizoval můj podzimní plán. Teď na to bude čas. Partnerka se dozví destinaci až na letišti," nechal se slyšet Mareš, který je mistrem překvapení.

"Připravovat překvapení pro partnerku úplně zbožňuji. Nejlepší na tom je, že ona je ráda, když je překvapována. Takže pořádám výlety, kdy neví, kam se jede, vymýšlím program, o kterém netuší, zařizuju dárky, o kterých sní..." řekl moderátor.

Nejdříve by ale měl něco vymyslet k blížícímu se Valentýnu, svátku zamilovaných, protože to by mu jeho "Kobližka" asi neodpustila. "Mám oči a uši otevřené a vnímám každý detail. Dělám to tak i v práci. Největší inspirací je totiž život sám. Dárky jinak dávám klasické. Kytici, čokoládu a něco osobního. Jen s čokoládou je trochu problém, protože se nesmí koupit moc s předstihem. Hrozí totiž nebezpečí, že ji sním dříve sám," dodal s humorem sobě vlastním Leoš Mareš!  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tohle je pohled pro bohy! Milenka Fantoma opery má ale

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Krimi zprávy

Náklaďák posunul železniční most o dva metry!