Proč se opravdu Iva Janžurová vzdala možnosti získat cenu Thálie? 
Profimedia

Proč se Janžurka vzdala šance na ocenění! Že by znechucení?

08. února 2016 04:54 / Celebrity
Kdyby se Iva Janžurová nevzdala nominace na letošní cenu Thálie, pravděpodobně by ji získala. Jenže ona udělala krok dosud nevídaný! Prý chce dát šanci mladším a šikovným kolegům. Není v tom ale náhodou znechucení z některých předchozích ročníků, kdy se spekulovalo o objektivitě, až „koupení“ si výsledků?

Janžurka, jejíž královna Alžběta ve hře Audience u královny v Národním divadle by si Thálii zasloužila, se šancí na ocenění vzdala, což nikdo dopředu netušil. Proto se mnozí rozčilovali i na sociálních sítích, proč právě slavná herečka, která má na kontě stovky rolí v divadle, televizi i ve filmu, nebyla nominována.

„Přebírání cen mi v posledních letech zabralo hodně pozornosti. Kéž divákům dál vydrží jejich přízeň, kterou na jevišti cítím,“ nechala se herečka slyšet.

Otázkou je, zda by se běžně herečka vzdala tak prestižní ceny, když by byla nominována. Pro každého herce je takové ocenění motivací do další práce.

„Já si spíš myslím, že Iva cítí, že ta Thálie není až tak moc objektivní. Všichni víme, jak to třeba bylo vloni nebo jiných letech, kdy tedy rozhodně nebyli vždy nominováni ti, co by být měli a určitě to nedostali ti, kteří by si to vždy zasloužili,“ řekl VIPstory.cz jeden z herců, který sám Thálii má.

Možná, že už Janžurka nechce být součástí toho kolotoče, podobně jako třeba Tomáš Klus, který vlastně bojkotoval Českého slavíka, nebo i někteří další umělci.  
📷
2 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jeniffer Lopez je zase sama! Dala hřebečkovi

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Krimi zprávy

To snad ne?! Únosci dívky mají zřejmě na svědomí