Zdeněk Zelenka prožil dost ošklivý úraz a teď je v nemocnici!  
archiv

Zoufalá Bohdalka! Tenhle režisér už s ní teď točit nebude!

09. února 2016 04:01 / Celebrity
Jiřina Bohdalová (85) zažila šok. Když jí z nemocnice zavolal její dvorní režisér a letitý kamarád Zdeněk Zelenka, že je v nemocnici a pár týdnů tam ještě bude. Jen těžko lapala po dechu. Netušila co se stalo. Ale potkalo jej to, co na štěstí o 24 let starší herečku tedy rozhodně ne, byť by na to měla už věk.

Zelenka, který natočil s Bohdalovou jeden film a televizní inscenace za druhým, musel na operaci kyčle. Ta mu totiž praskla při tak banálním úkonu, jako je nastupování do auta.

Zelenka, který měl točit pohádku Kouzelník Žito, a není jasné, zda se inspiroval Danielem Landou, musel práci zrušit.

„Bylo to šílené. Prasklo v tom a byla to příšerná bolest, jako kdyby mi do kyčle zajel nějaký hřebík,“ vyprávěl svým známým Zdeněk Zelenka. Ten po operaci bude muset rehabilitovat a pak ho čeká pár týdnů s berlemi. Do léta by ale už mohl být v pořádku, tak uvidíme, zda nás zase něčím překvapí.

Každopádně stačil natočit třídílnou krimi sérii Každý milion dobrý, který věnoval své kamarádce Jiřině Bohdalové k jejím blížícím se 85. narozeninám. Televize ho má odvysílat letos na jaře. Na další práci se Zelenkou si bude muset Bohdalka ještě nějakou dobu počkat!  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Trojice mužů jela do práce! Cesta ale pro jednoho z