Romantiku ve Špindlu nemusíte prožívat jen na Valentýna! 
Skiareal.cz

Do Špindlu za romantikou nejen na Valentýna!

14. února 2016 11:00 / Komerční sdělení
Nejen v rámci svátku zamilovaných sv. Valentýna, ale třeba na romantický víkend, nebo třeba na týden, můžete do Špindlerova Mlýna. Lyžařské a turistické středisko má stále co nabídnout a dál a dál hledá možnosti, jak návštěvníkům zpříjemnit pobyty.

V největším krkonošském středisku můžete spojit parádní lyžovačku, zážitkovou večeři s výhledem na hřebeny hor i koncert v jediném ledáriu v České republice.

Přestože to v současnosti v nížinách příliš na zimu nevypadá, skiareál ve Špindlu nabízí velmi dobré lyžařské podmínky. V provozu jsou všechny sjezdovky na Medvědíně i Svatém Petru a na svazích leží zhruba půl metru převážně technického sněhu. Kromě lyžování a snowboardingu si užijete i romantiku.

"Navštívit lze unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice lanovky Pláně. Originální atrakce s výstavou ledových soch nabídl v sobotu hudební večer s písněmi z muzikálu Noc na Karlštejně se sopranistkou Lucií Juránkovou a sólistkou brněnské operety Magdou Vítkovou.

"Romantický pobyt u nás ve Špindlerově Mlýně nepochybně zpestří i tzv. Zážitková večeře v panoramatické restauraci Na Pláni a oslavit lze nejen Valentýna, ale i další příležitosti. Zkrátka propojení romantického pobytu s netradičním zážitkem spojeným s kulinářskou gastronomií na hřebenech Krkonoš v nadmořské výšce 1198 metrů, může být krásným dárkem pro drahou polovičku. Na hřebeny hor vás navíc doveze i odveze zpět vyhřívaná lanovka s bublinou proti nepříznivému počasí," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že vstupenky je možné zakoupit na pokladnách a infocentrech skiareálu.

Do jara ještě nějaký ten čas zbývá, a proto si každý může ve Špindlu užít žimních sportů i mnoho romantických chvilek. 
📷
2 fotografie
ker | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tohle sexy tělíčko si teď hýčká hokejový

Zprávy

Experti odhalili, jak vyhyne lidstvo!

Krimi zprávy

Tragická smrt na přechodu pro chodce! Osobák smetl