Romantiku ve Špindlu nemusíte prožívat jen na Valentýna! 
Skiareal.cz

Do Špindlu za romantikou nejen na Valentýna!

14. února 2016 11:00 / Komerční sdělení
Nejen v rámci svátku zamilovaných sv. Valentýna, ale třeba na romantický víkend, nebo třeba na týden, můžete do Špindlerova Mlýna. Lyžařské a turistické středisko má stále co nabídnout a dál a dál hledá možnosti, jak návštěvníkům zpříjemnit pobyty.

V největším krkonošském středisku můžete spojit parádní lyžovačku, zážitkovou večeři s výhledem na hřebeny hor i koncert v jediném ledáriu v České republice.

Přestože to v současnosti v nížinách příliš na zimu nevypadá, skiareál ve Špindlu nabízí velmi dobré lyžařské podmínky. V provozu jsou všechny sjezdovky na Medvědíně i Svatém Petru a na svazích leží zhruba půl metru převážně technického sněhu. Kromě lyžování a snowboardingu si užijete i romantiku.

"Navštívit lze unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice lanovky Pláně. Originální atrakce s výstavou ledových soch nabídl v sobotu hudební večer s písněmi z muzikálu Noc na Karlštejně se sopranistkou Lucií Juránkovou a sólistkou brněnské operety Magdou Vítkovou.

"Romantický pobyt u nás ve Špindlerově Mlýně nepochybně zpestří i tzv. Zážitková večeře v panoramatické restauraci Na Pláni a oslavit lze nejen Valentýna, ale i další příležitosti. Zkrátka propojení romantického pobytu s netradičním zážitkem spojeným s kulinářskou gastronomií na hřebenech Krkonoš v nadmořské výšce 1198 metrů, může být krásným dárkem pro drahou polovičku. Na hřebeny hor vás navíc doveze i odveze zpět vyhřívaná lanovka s bublinou proti nepříznivému počasí," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že vstupenky je možné zakoupit na pokladnách a infocentrech skiareálu.

Do jara ještě nějaký ten čas zbývá, a proto si každý může ve Špindlu užít žimních sportů i mnoho romantických chvilek. 
📷
2 fotografie
ker | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Strašné! Při snaze naskočit do vlaku skalpoval