Jiří Krampol se nezdá, ale ve svém věku má prý stále choutky! 
Profimedia

Chudák Krampol! Jeho žena by s tím už měla přestat!

16. února 2016 04:01 / Celebrity
Má to z pití, nebo jí už totálně cvaklo? Nebo jí mrzí, že se o ní už tolik nepíše? Manželka slavného herce a moderátora Jiřího Krampola Hana neustále tahá na světlo světa věci, o které nikdo nestojí, které nikdo nepotřebuje vědět. A většinou se týkají sexu!

Hana Krampolová poté, co před lety přestala dělat v mateřské škole, se začala nudit. Alkohol, údajně i drobné krádeže a absence práce se na ní podepisují. Teď veřejně tahá na veřejnost pikantnosti z ložnice její a jejího manžela.

Krampol je, zdá se i ve svých 77. letech zřejmě pořádný bejk a po manželce totiž vyžaduje sex. Ale pravidelný. Jenomže jeho Hanička na to nějak moc není, a tak zřejmě vznikají neshody!

"Jiříček na to má pořád chuť, ale mě sex moc neříká! Pokud nemusím, tak to nepotřebuji," nechala se slyšet Krampolová, která tak vlastně na sebe práskla, že se miluje jen z donucení. Ale je jasné, že je to pro ní spíš noční můra, než potěšení.

"Pokud to Jirka chce, tak to udělám a nějak to přežiju, ale fakt mě to nebaví…" dodala Hana Krampolová, kterou spíš baví bezedné a téměř každodenní bloumání ulicemi Prahy a nejen po Pařížské, kde slavný pár bydlí, než nějaká práce, či erotické hrátky. Hlavně, aby si slavný herec nenašel za Haničku náhradu.  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Domácí porod skončil tragicky. Policie zjišťuje,