Dáda Patrasová svému nevěrnému manželovi Felixovi už odpustila, i když... 
Profimedia

Bude se Dáda Patrasová rozvádět? Nejdřív tahala manžela novinami a teď....?

18. února 2016 03:01 / Celebrity
Herečka a zpěvačka, ale i moderátorka Dáda Patrasová je trochu zvláštní! Nejdříve tahala manžela Felixe Slováčka médii a vyprávěla, jak ji znemožnil, ponížil a udělal z ní hlupáka, když jí zahýbal s Lucií Gelemovou, a teď otočila. Chodí s ním do společnosti a dokonce byli nedávno i na Česko Slovenském plese. Proč najednou takový obrat?

Že by snad slavná „žížala Julie“ začala sama věřit na pohádky a tomu, že Felix bude už do konce života hodný a věrný? Nebo to spravil převod majetku a kožíšek za více jak sto tisíc, tu nějaká kabelka a botičky?

„Jedno i druhé. Dáda mu v podstatě odpustila. Stáhla sice rozvod ale podmínečně. A taky mu dala jasně najevo, že pokud ještě někdy něco zkusí, oškube ho jako husu. O všechno!,“ svěřila se VIPstory.cz rodinná známá!

Ne snad prý, že by Patrasová věřila tomu, že by Slováček byl věrný manžel. O jeho záletech roky věděla, ale nikdy to prý nepřerostlo v únosnou mez. „Užil si a tím to skončilo. Ale tady bylo něco víc. On si ji snad údajně chtěl nastěhovat do jejich vily. Prostě z té holky zblbnul a to Dádě vadilo nejvíc. A tak to, že jí tvrdil, že o nic nejde, že to skončilo, a přitom jí lidi říkali a pak četla v novinách, kde všude spolu byli,“ prozradila známá manželů.

Takže Felix dostal takzvaně nůž na krk. Buď bude sekat latinu, nebo půjde. A s pořádnou ostudou. To si sedmdesátiletý pán snad už opravdu rozmyslí. Nemá to přeci zapotřebí.

Ke všemu v rodině čekají radostnou událost, protože se jim v létě narodí druhé vnouče, a to by bylo, aby miminko nemělo kompletní prarodiče. Snad i proto se Felix srovnal a pochopil, že rodina je nejenom základ státu, ale i štěstí.  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Černý pasažér chtěl uniknout revizorovi. Bodal ho