Naďa Urbánková je teď spokojená a jak říká, šťastná, že to vše přežila! 
archiv ČT

Šokující prohlášení Nadi Urbánkové! Tohle člověku hlava nebere!

20. února 2016 03:01 / Celebrity
Zpěvačka, herečka, ale i moderátorka Naďa Urbánková (76) si v posledních letech prošla peklem. Prožila si děsivé manželství s Čecho-Švýcarem Josefem Havlíkem, kvůli jehož podnikání přišla o všechno. Když už se s věcmi vypořádala, zjistila, že má rakovinu! Přišla o obě prsa. A prý ji to nevadilo. Jiné ženy by se hroutily a ona? Naopak!

"Ne, mě to vážně nevadilo. Opravdu, tohle mi vůbec nevadilo. Naopak jsem byla radši, že jsem hubenější a aspoň ušetřím za podprsenky," řekla s humorem sobě vlastním trojnásobná Zlatá slavice a kdysi zpěvačka s nejkrásnějšíma nohama, kterou proslavily hlavně rozmanité brýle.

Když jí bylo sedmdesát, nechal si udělat preventivní zdravotní prohlídku. Při ní se přišlo na to, že má zhoubný názor v obou prsou, který se rozrůstal. Na štěstí se po operaci, chemoterapii a ozařování Naďa z nemoci vyléčila. Pomohla ji hlavně dcera, zpěvačka Jana Fabiánová, pár přátel, její zpívání i práce v rozhlase.

"Musím říct, že jsem spokojená a šťastná a každý den děkuji Pánubohu za to, že mi umožnil ještě žít," říká Urbánková, která už řadu let žije v malém bytě v areálu kláštera v Želivu na Vysočině, odkud vyráží se skupinou Bokomara na koncerty.

Maličko ji trápí, že dcera Jana je v L.A., kde má skvěle našlápnutou kariéru. "Denně si voláme přes skype, píšeme si. Jednou jedu já tam, pak ona sem," podotýká starostlivá matka, Naďa, pro kterou dcera byla v jejích nejtěžších chvílích tím nejbližším člověkem.

Dnes Urbánková na osud nežehrá. Naopak, i za to špatné je vděčná a jak říká, i negativní věci musejí přijít do života, aby si člověk určité věci uvědomil a pochopil. 
📷
2 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton od krve! Co se jí to stalo?

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Krimi zprávy

Tah po barech ho málem stál život! Někdo mu do