Naďa Urbánková je teď spokojená a jak říká, šťastná, že to vše přežila! 
archiv ČT

Šokující prohlášení Nadi Urbánkové! Tohle člověku hlava nebere!

20. února 2016 03:01 / Celebrity
Zpěvačka, herečka, ale i moderátorka Naďa Urbánková (76) si v posledních letech prošla peklem. Prožila si děsivé manželství s Čecho-Švýcarem Josefem Havlíkem, kvůli jehož podnikání přišla o všechno. Když už se s věcmi vypořádala, zjistila, že má rakovinu! Přišla o obě prsa. A prý ji to nevadilo. Jiné ženy by se hroutily a ona? Naopak!

"Ne, mě to vážně nevadilo. Opravdu, tohle mi vůbec nevadilo. Naopak jsem byla radši, že jsem hubenější a aspoň ušetřím za podprsenky," řekla s humorem sobě vlastním trojnásobná Zlatá slavice a kdysi zpěvačka s nejkrásnějšíma nohama, kterou proslavily hlavně rozmanité brýle.

Když jí bylo sedmdesát, nechal si udělat preventivní zdravotní prohlídku. Při ní se přišlo na to, že má zhoubný názor v obou prsou, který se rozrůstal. Na štěstí se po operaci, chemoterapii a ozařování Naďa z nemoci vyléčila. Pomohla ji hlavně dcera, zpěvačka Jana Fabiánová, pár přátel, její zpívání i práce v rozhlase.

"Musím říct, že jsem spokojená a šťastná a každý den děkuji Pánubohu za to, že mi umožnil ještě žít," říká Urbánková, která už řadu let žije v malém bytě v areálu kláštera v Želivu na Vysočině, odkud vyráží se skupinou Bokomara na koncerty.

Maličko ji trápí, že dcera Jana je v L.A., kde má skvěle našlápnutou kariéru. "Denně si voláme přes skype, píšeme si. Jednou jedu já tam, pak ona sem," podotýká starostlivá matka, Naďa, pro kterou dcera byla v jejích nejtěžších chvílích tím nejbližším člověkem.

Dnes Urbánková na osud nežehrá. Naopak, i za to špatné je vděčná a jak říká, i negativní věci musejí přijít do života, aby si člověk určité věci uvědomil a pochopil. 
📷
2 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Donna z Beverly Hills je téměř k nepoznání. Je z

Zprávy

Těšíte se na dovolenou? Máme pro vás hodně

Krimi zprávy

Černí pasažéři nabančili autobusákovi! Skončil