Michal Hrdlička prý na sebe jen vzal postavu obětního beránka, aby neutrpěla pověst Lucie! Tvrdí to tak!  
Profimedia

Dělá ze sebe Hrdlička od Borhyové chudáka a ublíženého? Vypadá to tak!

20. února 2016 04:53 / Celebrity
Televizní a rozhlasový sporťák Michal Hrdlička je ublížený chudák, kterému všichni jen nadávali, protože on mohl prý za to, že skončil jeho vztah s krásnou moderátorkou Lucií Borhyovou! Jak se ale zdá, metroušek se svalnatým tělem na sebe jen vzal úděl obětního beránka, aby neutrpěla pověst blonďaté a vnadné krásky.

Alespoň tak to vypadá poté, co o tom sám Michal Hrdlička říká! A zdá se, že jako ješitný chlap nechce, aby byla vina na něm za každou cenu!

„Jsem vnímán jako ten, co kvůli jiné sukni rozbil rodinu, což nikdy nebyla pravda. Lucka svůj mediální obraz budovala patnáct let a stálo ji to obrovské úsilí, proto chápu, že jsem byl za toho zlého já. Ale je to věčný boj," řekl pro magazín Exkluziv Michal..

"Navzdory tomu, co se stalo, si myslím, že vzájemně fungujeme dobře. Dokážeme se domluvit a za to jsem rád. Snažíme se vycházet si vstříc a i do budoucna se budeme snažit, aby to malá pocítila co nejmíň. Oba chceme, aby byla v co možná nejlepším prostředí."

A co na to sama Luci Borhyová? Bůh ví, ale z tohoto přiznání asi dvakrát odvařená nebude. Byť si už trochu na řadu věcí zvykla. Nic jiného ji totiž nezbývá! 
📷
2 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton od krve! Co se jí to stalo?

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Krimi zprávy

Tah po barech ho málem stál život! Někdo mu do