František Peterka sám bojoval s rakovinou a teď posílá vzkazy své "Anče", Haně Maciuchové, aby ji dodal sil! 
archiv ČT

Nemocný "Krakonoš" Peterka své nemocné "Anče" Maciuchové poslal dojemný vzkaz!

21. února 2016 04:53 / Celebrity
Herečka Hana Maciuchová je další z celebrit, která se pere se zákeřnou rakovinou! Ve svých sedmdesáti letech podstupuje léčbu v pražské nemocnici na Vinohradech. Vzkazy ji posílají přátelé, kolegové i fanouškové. Jeden za všechny jí ale poslal slavný Krakonoš, herec František Peterka, který podobnou nemoc nedávno porazil!

"Já vám přeju, abyste se z toho dostala co nejrychlejc. Bojujte, držte se. Vlastně to nic není," řekl v nadsázce 93letý Peterka, který prodělal ozařování jazyka, protože právě tam mu nedávno lékaři objevili nádor. Před tím měl řadu nehod, zlomenin i dalších zdravotních problémů.

Maciuchovou, která zápasí s rakovinou prsu, jistě vzkaz od samotného Krakonoše, tedy jeho představitele, s kterým točila Krkonošské pohádky. potěšil. Všem svým příznivcům a přátelům na dálku děkuje za vzkazy a říká, že nyní chce se svou nemocí bojovat intimně.

Herečka zrušila představení ve Vinohradském divadle i v Ungeltu, a nyní se chce vyléčit. Věří, že se před kameru i na divadelní prkna zase brzo vrátí!  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Britney Spears všem vytřela zrak! Je pevná jako

Zprávy

Evropo, připrav se na nejhorší! Jednání

Krimi zprávy

Exploze ve školícím středisku! Dva popálení