Jsou tihle dva jen kolegové a přátelé, nebo je mezi nimi něco víc? 
Facebook

Vážně spolu tihle dva nic nemají? Co tají známí čeští zpěváci, když si prokazatelně vyznávají lásku!

22. února 2016 03:01 / Celebrity
Tráví spolu volný čas, jezdí spolu na vystoupení, zpívají spolu, hrají na jednom jevišti, a přesto tvrdí, že mezi nimi nic není. Trochu divné. Znovu se teď po obnovené premiéře muzikálu Angelika mnozí ptají, co zpěváky a herce Josefa Vágnera a Kamilu Nývltovou spojuje?

"My se máme rádi, to určitě, ale jsme přátelé. A myslím si, že někdy hodně dobré přátelství je víc, než kdejaký ne zrovna povedený vztah," svěřil se Pepa Vágner, který hraje Nicolase, milence Angeliky, kterou ztvárňuje také právě jeho kamarádka a kolegyně Kamila Nývltová. A právě Nicolas své markýze vyznává lásku a pak pro ni i zemře!

Ta ho má taky moc ráda, jen má zpěvák smůlu. Všude, kde hraje, umírá. V Kleopatře i v Angelice. Ale už si prý zvykl.

"Já jsem teď sama, žádného přítele nemám," tvrdí Nývltová, která kromě Angeliky hraje i v Draculovy a ještě nedávno účinkovala i v Kleopatře. Má i další projekty.

"Pepa se ke Kamile má až moc. Ale spíš mi to připadá, že jí jakoby ochraňuje. Je to moc hodnej kluk a Kamila je hodně citlivá. Oni se v tom českém šoubyznysu prostě vzájemně našli a tak nějak dokážou jeden druhého podržet v různých situacích," prozradil VIPstory.cz zdroj z divadla Broadwayi, kde oba účinkují.

Dokonce Pepa s Kamilou před časem natočili první společný duet s názvem Je to nebezpečné. Otázkou je, co pro ně dva je nebezpečné. Mnohým ale tihle dva rozhodně nikdy nevysvětlí, že jsou jen dobří přátelé a že muže a ženu může pojit dobré kamarádství bez toho, aby spolu museli zákonitě něco mít....  
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalka George Clooneyho vyvalila své přírodní

Zprávy

Převratná novinka, jak získat levnou energii! Ale

Krimi zprávy

Hrozivá scéna! Dívka si na náměstí půjčila od