Jaroslava Hanušová zemřela ve věku 66. let! 
archiv Nova

ZEMŘELA Jaruš Hanušová ze Sluncí sen a Možná přijde i kouzelník!

22. února 2016 15:00 / Celebrity
Zdeněk Troška, Jiří Lábus či Oldřich Kaiser pláčou! Dnes dopoledne na vždy odešla herečka a komička Jaroslava Hanušová. Podlehla dlouhodobým problémům spojeným s amputacemi nohou. Zprávu přinesl Blesk.cz, kterému úmrtí maminky potvrdila dcera Hanušové Klára.

Herečka a první manželka režiséra Jaroslava Hanuše, kterou si diváci zamilovali jak v roli sestry učitelky Hubičkové (Jiřina Jirásková) v Troškových Sluncích, senech, tak i z pořadu Možná přijde i kouzelník, zemřela dopoledne ve Vinohradské nemocnici.

Naposledy se na veřejnosti objevila před pár týdny na pohřbu komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa v doprovodu příbuzných.

"Maminka zkolabovala v sobotu a byla hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Dnes dopoledne podlehla selhání organismu," potvrdila Blesku Klára Hanušová.

Od doby, kdy Hanušové uřízli jednu nohu a následně druhou, byl její zdravotní stav špatný a i ona sama na život rezignovala. "Nic ji nebavilo, v podstatě jen čekala. Je jí velká škoda," prozradila známá herečky.  
ker | vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tohle je pohled pro bohy! Milenka Fantoma opery má ale

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Krimi zprávy

Děs! Od pily odletěl špalek a zabil ženu!