Iva Janžurová skončila v nemocnici a na operačním sále! 
archiv ČT

Iva Janžurová: Těžká operace! Je v ohrožení života?

23. února 2016 04:00 / Celebrity
Česká herecká legenda Iva Janžurová skončila v nemocnici. Musela podstoupit akutní operaci srdce. V současné době je ve stabilizovaném stavu na oddělení JIP Vinohradské nemocnice a všechny své závazky musela zrušit.

Čtyřiasedmdesátiletá herečka Národního divadla podstoupila poměrně komplikovaný zákrok.

"Jednalo se o náhradu aortální chlopně, operace probíhala standardně a trvala v celkové anestezii dvě a půl hodiny. Pacientka již byla přeložena na jednotku intenzivní péče. Po hospitalizaci bude následovat zhruba třínedělní lázeňská péče a soustředěná rehabilitace," uvedl pro web Činohry Národního divadla přednosta Kardiocentra Nemocnice Na Homolce MUDr. Ivo Skalský.

„Těším se na všechny diváky a slibuju, že nic nezameškám a všechno společně doženeme,“ vzkázala nemocničního lůžka Iva Janžurová.

"Inscenace Les a Mikve s Ivou Janžurovou, které uvádí Stavovské divadlo, budou v březnu nahrazeny jinými tituly z repertoáru. Diváci mohou ve stejný den navštívit náhradní představení, nebo svoje vstupenky vrátit v místě zakoupení. Náhradní reprízy inscenace Audience u královny se odehrají na podzim tohoto roku," uvedlo vedení divadla

Herečka chce po propuštění domů, kam by se během dvou tří týdnů mohla vrátit, odpočívat. A pracovat pozvolna. Za sebou má účinkování v novém filmu Michala Davida Decibely lásky!  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle slavná a sexy modelku odhalila, zda nosí

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Krimi zprávy

Muž neunesl kopačky a manželku zastřelil před