Halina Pawlowská si ze všeho dělá legraci, ale ona to zas až tak velká legrace není! 
Profimedia

Pawlowské docházejí síly! Hrozí ji velké nebezpečí!

25. února 2016 04:01 / Celebrity
Velké nebezpečí hrozí spisovatelce, scénáristce a herečce Halině Pawlowské! Jde o problém zdravotní. Jak už VIPstory.cz před časem informovalo, Halina má problémy s klouby. Kvůli své nadváze trpí kyčle a kolena a ona tak nevydrží dlouho stát. U všeho sedí. Teď hrozí totální kolaps organismu!

Problémy s nadváhou má Pawlowská roky a s přibývajícími roky i kily je to horší a horší. A v posledních měsících tím více. Její zdravotní stav není růžový, ale zdá se, že spisovatelka ho hodně podceňuje.

"Halina s tím nic moc dělat nechce. Říká, že hubnout se jí nedaří, a že zhubne pár kilo a pak zase nabere. Klasický JOJO efekt, protože to prostě neudrží. Pravdou je, že nevydrží dlouho stát. Pořád musí sedět," svěřila se jedna z jejích kamarádek.

"Vždycky netrpělivě čekám, až si sednu. Je to moje nejpřirozenější poloha,“ říká sice s úsměvem na tváří Pawlowská, ale moc velká legrace to není.

U Haliny vážně hrozí nejen problémy s klouby a operace ji brzo nemine, ale i kolaps organismu. Od srdce, přes plíce až po ledviny. To si myslí i někteří její známí z lékařského prostředí. Jenomže s ní je to prý těžké, kdy její rčení zní: "Nejlepší sport je kafe a dort." 
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton od krve! Co se jí to stalo?

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Krimi zprávy

Zápasník rozřezal svou přítelkyni před dítětem!