Herečka Jana Šulcová utekla hrobníkovi z lopaty! A ne jednou! 
Profimedia

Životem ztrápená Jana Šulcová: Smrt jí tančila kankán kolem postele!

28. února 2016 04:54 / Celebrity
Bude jí sedmdesát. A i když je životem a peripetiemi v něm ztrápená, žije ráda! Jak říká, o alkoholu a o tom, co vše to provázelo se už bavit nechce, protože už se o tom řeklo a napsalo všechno. Jak ale herečka Jana Šulcová přiznala, několikrát málem zemřela!

Jak Jana Šulcová, které démon alkohol ublížil, ale zároveň i pomohl ujasnit si nějaké věci v životě, říká, člověk se musí umět smát a najít si důvod mít smysl pro humor. Pro OnaDnes.cz uvedla, že každý den je takový, jaký si ho člověk udělá.

"Vzpomínám si, jak jsem šli před mnoha lety s manželem na poštu zaplatit nějakou složenku. Bylo už tři čtvrtě na šest a paní za přepážkou se rozčilovala: „No jo, všichni chodí na poslední chvíli. To jste nemohli přijít dřív?“ a Olda jí odpověděl: „My jsme mohli, ale prachy nebyly!“ Všichni jsme se zasmáli a tím bylo po naštvání," zavzpomínala Šulcová, která má ale i méně humorné zážitky. Ty ji málem stály život.

"Já mám od pánaboha obrovskou vnitřní sílu. Po jedné zkažené operaci jsem málem přišla o život, tehdy mi dávali pětiprocentní naděje. Smrt mi tančila kankán kolem postele. Ale já jsem si řekla: „Ne! Ne! Nezemřu! Musím přece vychovat děti!“

Jindy prý točila v Indii a přes varování šla do moře, kam se před monzunem stahovali jedovatí hadi. "Samozřejmě jsem se jednomu z nich zalíbila a začal mi lézt po noze. Zažila jsem tehdy, co je to absolutní strach... „Mám doma devítileté a šestileté dítě, přece tady neumřu, musím se k nim vrátit!“ rozhodla jsem se a to mi dalo sílu nepohnout se a počkat, než had odleze pryč," dodala herečka, jejíž zatím poslední role byla ve filmu Kobry a užovky. Nyní se objevuje na společenských akcích a jak říká, život ji baví!  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tyhle mega melouny se jen tak nevidí! Česká modelka

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Krimi zprávy

Strašné! Při snaze naskočit do vlaku skalpoval