Hana Krampolová se už nebude nudit. Bude pracovat a dělat prospěšné věci! 
Profimedia

Neuvěřitelné! Krampolová zažije zásadní životní změnu! Tomu už snad nikdo ani nevěřil!

02. března 2016 04:53 / Celebrity
Manželka herce a moderátora Jiřího Krampola Hanka půjde po mnoha letech do práce! Neuvěřitelné se stalo skutečností! Už se nebude nudit, sedět doma nebo bloumat Prahou jen tak s pejskem na procházkách. Bude užitečná a starat se o seniory.

Čtyřiapadesátiletá bývalá učitelka v mateřské školce je už mnoho let doma. Kdysi dělala manželovi alespoň účetnictví. Nakonec to vzdala a jen se nudila. Tomu je konec.

Krampolová má být předsedkyní spolku na pomoc seniorům. Například, pokud bude na některého z důchodců uvalena exekuce a podobně, s pomocí právníka poradí a pomůže.

„Jsem rád, že tu práci má. Moc!,“ říká Jiří Krampol, který už roky přemýšlel, jak ženu zaměstnat.

Po úrazu je v částečném invalidním důchodu, přesto něco dělat může. A tato činnost bude spíš administrativně poradenská. Hercova manželka má jen malou obavu z toho, aby se naučila s počítačem, který si teď musí koupit a začít pracovat s internetem. To doposud nedělala.

Vztah ke starým lidem má ona i její manžel. Už tím, že sám je senior a často kritizuje to, jak se i politikové ke seniorům nebo postiženým chovají a jak jsou mnozí na tom špatně. Hanka Krampolová tedy bude dělat záslužnou činnost.  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodská herečka Kate Hudson ukázala na Havaji

Zprávy

Konec mediální masáže! Tohle je pravá tvář

Krimi zprávy

Bývalý vojenský bunkr skrýval děsivé tajemství!