Karel Roden asi nečekal, že ho jeho nejbližší člověk opustí! 
archiv

Chudák Roden! Opustil ho ten nejbližší člověk!

28. března 2016 04:54 / Celebrity
Herci Karlu Rodenovi se jeho sen o velké a pospolité rodině, která bude žít pod jednou střechou pomalu, ale jistě rozpadá. Nejdříve se před rokem odstěhovala jeho životní partnerka Jana Krausová, teď odešel i jeho bratr Marian, rovněž herec. Co bylo důvodem?

Na zámku Skrýšov u Příbrami, do kterého Karel Roden cpe všechny své těžce vydělané miliony, zůstal tak sám jen s partnerkou Laurou Čekanovou a jejich dvěma dětmi.

„Jana to pochopitelně neunesla, aby žila pod jednou střechou ona a jeho mladší milenka, s kterou má dvě děti a hrála si na šťastnou a spokojenou rodinku. Jeho brácha Marian se navíc prostě chtěl osamostatnit, vydělal nějaké peníze a koupil si dům taky na Příbramsku. Karel tam vlastně zůstal sám. Nevím, k čemu mu to je taková haluzna,“ řekla VIP story.cz jedna z hereckých kolegyň slavného českého herce, který se proslavil i v zahraničí.

Právě bratra Mariana považuje Karel za svého nejbližšího člověka. Byť herec čekal, že to jednou přijde, nějak se s tím prý nemůže smířit. Přeci jenom, brácha je brácha!

Karel Roden však věří, že až se mu podaří zámek postupně zrekonstruovat celý, bude to jeho sídlo, které jednou odkáže svým dětem a ty budou nejspíš tak hrdé na tatínka, co vše dokázala. Pravdou ale je, že kdyby si koupil luxusní vilu s bazénem, měl by to rozhodně rozumnější, ekonomičtější.

„Takhle je vlastně otrokem takového areálu, který je vlastně jen černá díra na peníze. Karel měl ale vždycky zvláštní nápady,“ dodává Rodenova známá!  
📷
1 fotografie
vipstory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pozor! Selena Gomez do ČR nepřijede, ruší tour!

Zprávy

Zase kecy v kleci, že pane premiére! Na to jsme si

Krimi zprávy

Policie u zloděje objevila unikátní historickou